גלישה והרשמה:

 כדי לרכוש פריטים באתר כל שיש לעשות הוא לשוטט בקטגוריות השונות ולהוסיף לסל את הפריטים בהם חשקה נפשך. כשסיימת, באפשרותך לבחור להזמין כאורח/ת - כלומר, ללא הרשמה לאתר - או לפתוח חשבון אישי עם שם וסיסמה, שישמש אותך להנאה מהטבות שונות שאנחנו מחלקים וקבלת עדכונים שווים לתיבת המייל. פתיחת החשבון היא תהליך קל ונוח: יש ללחוץ על 'הצטרפות' בפינה השמאלית העליונה, להזין כתובת מייל, לבחור סיסמה, וזהו - נרשמת. מיד ייווצר עבורך דף אישי, 'החשבון שלי', שבו אפשר לעדכן את הפרטים שלך, לעקוב אחר מצב ההזמנות, לגשת להיסטוריית הפריטים שרכשת ולכל מה שנוגע לפעולות שביצעת בעבר באתר. בכל שאלה הנוגעת לאתר, לפריטים המופיעים בו או לבירורים אחרים - ניתן לפנות אלינו באמצעות מייל לשירות הלקוחות info@adikastyle.com, או בווטאסאפ 03-8001000. 

 

שינוי ושחזור סיסמה:

תוכלי לעדכן את הסיסמה שלך בעמוד 'החשבון שלי', ושם גם תוכלי לשנות אותה במקרה ששכחת. במקרה כזה, תועברי לעמוד חדש בו תתבקשי למלא את כתובת המייל שאיתה נרשמת. הסיסמה החדשה תישלח אלייך לשם. 

 

עדכון או הוספת כתובת:

תוכלי לשנות את פרטי החיוב או את פרטי כתובת המשלוח שלך בעמוד 'החשבון שלי', באמצעות כפתור 'עריכת כתובת'.

 

תשלום ואבטחה:

על תהליך הסליקה המאובטח באתר אחראית חברת קרדיט גארד, חברת סליקת כרטיסי אשראי והאבטחה המובילה בישראל (החברה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI level 1). תוכלי לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה כאל, ויזה לאומי, מאסטרקארד, ישראכרט, דיינרס ואמריקן אקספרס - או באמצעות השירות של PayPal. לצורך שמירה על אבטחת המידע האישי של הלקוחות, בלי לוותר על מימד של רכישה נוחה ומהירה, Adika עושה שימוש בתהליך הצפנה מאובטח של פרטי כרטיס האשראי. לחברה אין אפשרות לעשות שימוש בנתוני הכרטיס, והלקוחה יכולה להסיר מידע שמור זה מחשבונה בכל עת.

תוכלי לרכוש אצלנו בקלות בתשלומים ללא ריבית, לפי האפשרויות הבאות:

עד 2 תשלומים בקנייה מעל 200 ש"ח
עד 3 תשלומים בקנייה מעל 300 ש"ח
עד 4 תשלומים בקנייה מעל 500 ש"ח
עד 5 תשלומים בקנייה מעל 800 ש"ח
עד 6 תשלומים בקנייה מעל 1,200 ש"ח
עד 7 תשלומים בקנייה מעל 1,600 ש"ח
עד 8 תשלומים בקנייה מעל 2,000 ש"חאם תהיי מעוניינת להחזיר או להחליף פריט שרכשת, תוכלי לעשות זאת ללא כל תשלום נוסף - דמי המשלוח של הפריט, עלינו.

אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר ולמשלוח. אם לא תקבלי פנייה מאיתנו במייל או בטלפון תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, לא כולל שבתות וחגים, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפני באמצעות מייל לשירות הלקוחות info@adikastyle.com. אנו נברר את מקור התקלה ונסייע בביצוע ההזמנה.