אם ברצונכם להחזיר את הפריט שרכשתם אפשר לעשות זאת בלי בעיה ובחינם באמצעות דואר ישראל (למעט פריטים המוגדרים עדינים - משמע, שעלולים להישבר או להינזק בשליחה - ניתן להחזיר בחנויות בלבד, עד 30 יום מרגע קבלת החבילה.).

בכל מקרה של החזרה / החלפת פריטים וככל שהלקוח שילם דמי משלוח, סכום זה לא יוחזר.


 

כך תחזירו פריט באמצעות דואר ישראל(למעט מוצרי ביוטי)

השתמשו בהוראות המצורפות לכל חבילה שאנחנו שולחים - מדבקת גוביינא לשליחת הפריט חזרה, וטבלה לסימונכם. זה כל מה שצריך לעשות: 

1. את הפריט יש לשלוח אלינו עד 14 יום מיום קבלתו

2. בדף הטבלה המצורף לחבילה תתבקשו לסמן ב-V את הפריט שברצונכם להחזיר וכמות במידת הצורך. נודה לכם על ציון סיבת ההחזרה.

3. הדביקו את מדבקת משלוח הגוביינא שקיבלתם על גבי מדבקת המשלוח המקורית שעל החבילה. יש לשים לב שהמדבקה מכסה לחלוטין את פרטי הכתובת שלכם, כך שתהיה כתובת משלוח אחת ברורה – כתובת המחסן שלנו(בדואר רשום לכתובת: מרלוג קבוצת גולף אנד קו - יקום, באמצעות בית הדואר הרצליה, תא דואר 98610, הרצליה 4610001)

4. זהו זה, כל מה שנשאר זה לגשת לסניף הדואר הקרוב אליכם ולשלוח את החבילה אלינו ללא עלות. דואר ישראל מחויב להעביר את החבילה אלינו בטווח של עד 14 ימי עסקים.

5. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, יישלח אליכם מייל עדכון. אם עברו 14 ימי עסקים ולא יצרנו אתכם קשר, פנו לשירות הלקוחות שלנו ונטפל בנושא מיידית.

6. אם אבדה מדבקת הגוביינא, או לא התקבלה כלל, צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו, והמדבקה תישלח אליכם במייל. לאחר קבלת המייל הדפיסו את המדבקה, הדביקו אותה על גבי החבילה ושילחו אלינו. שירות זה אינו כרוך בתשלום.

7. שימו לב , יש לשמור על מספר המעקב שקיבלתם בדואר בעת החזרת הפריט. לא נוכל לטפל בהחזרה דרך הדואר ללא מספר המעקב

 

 

וגם…

1. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן זכות ביטול עסקה לא תחול ביחס לטובין פסידים (מוצרים שעם הגעתם אל הלקוח ומרגע שסופקו לא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת או לספקם ללקוח אחר או מוצרים שערכם נאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר, או מוצרים שיכולים להתקלקל עד החזרתם)..

2. לא ניתן להחזיר/להחליף פריט בודד שנרכש כחלק מסט/ערכה/מארז אלא רק את הסט/ערכה/מארז על כל פריטיהם.

3. החזרת נעליים של מותגים חיצוניים, תתאפשר עם הקופסה המקורית בלבד.

 

* מוצר ביוטי ו.או איפור ניתן להחזיר רק אם הפריט סגור באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש.

 

לשאלות שירות הלקוחות זמין עבורכם בוואטסאפ - 03-8001000, או במייל adika-service@golfco.co.il.

 

 ט.ל.ח