שיטות משלוח

  בהתאם להנחיות פיקוד העורף יתכנו שינויים ועיכובים בזמני האספקה.

שיטת משלוח

זמן אספקה

החבילה תגיע אל...

שליח עד הבית

10 ימי עסקים


*כל מקום ברחבי הארץ

איסוף עצמי מחנויות המותג

10 ימי עסקים

חנות המותג הנוחה עבורך

 

*כל מקום ברחבי הארץ (למעט ישובים מרוחקים שזמן ההגעה אליהם הוא עד 10 ימי עסקים כמפורט כאן)

איסוף עצמי מחנויות המותג - חינם 
 

מחירי שיטות משלוח: שליח עד הבית

בקנייה עד 220 ₪ - 14.90 ₪

בקנייה מ-220 ₪ - חינם!

 

 

הערות ותוספות

* שימי לב – יום עסקים מתייחס לכל ימות השבוע (ראשון עד חמישי), למעט: יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.

* פריט המוגדר כ׳שביר׳ - משמע, שעלול להינזק בשליחה - יישלח עם שליח עד הבית: בכל הוספת פריט מסוג זה לסל הקניות שלך, תתעדכן עבורך בקופה שיטת משלוח זו.

* לא יינתן החזר כספי/ שובר זיכוי כנגד החזרת מוצר אחד שנקנה במסגרת מבצע משולב ( כגון 1+1 מתנה) ויש להחזיר את כל המוצרים שנרכשו במבצע המשולב.

 

משלוח עם שליח עד הבית

השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שימי - השארת החבילה בתיאום מול השליח, תהיה על אחריות הלקוחה.שעות המשלוחים הן 20:00-8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך).

בבחירת שיטת השילוח - "שליח עד הבית", יש לקחת בחשבון שזמני המשלוח עלולים להתארך מעבר למצוין בעמוד הקופה, במשלוחים המיועדים ליישובים קטנים או מרוחקים (את רשימת היישובים תמצאי, כאן).
 

 

איסוף עצמי מחנויות המותג

תוכלי לאסוף את החבילה שלך מכל אחת מהחנויות שלנו - בחינם! עם הגעת החבילה לחנות שנבחרה, תקבלי הודעת sms משמחת למספר הטלפון שהוזן בעת ההזמנה. הבחירה בחנות הנבחרת לאיסוף תתאפשר בעמוד הקופה בעת ביצוע ההזמנה.