וולקאם לעולם שלנו, העולם של ADIKAGIRLS#.

הגירלז שלנו חיות את החיים בקצב מהיר, לא מפספסות אף פרט ותמיד נשארות מחוברות לכל מה שקורה ממש עכשיו.
מבחינתן like, share, swipe הן לא רק פעולות יומיומיות אלא דרך חיים. ככה הן חוקרות את מה שיש לעולם להציע להן, מתעדכנות בכל הטרנדים הכי נכונים ומשתפות את כוווולם בסטייל הסופר-ייחודי שלהן.

בדיוק ברגע הזה אנחנו נכנסים לתמונה ועולים על המסך:
אנחנו מספקים לגירלז את האופנה שהן אוהבות בקצב המהיר שבו הן רגילות לחיות - באותה שנייה שבה הן מגלות את הטרנד הכי לוהט של הרגע, הן כבר יודעות שאפשר למצוא אותו באתר שלנו ועם פרייס-טאג שלא צריך לחשוב עליו יותר מדי.
בזמן ששאר העולם בקושי מצליח לעמוד בקצב שלהן, אנחנו אלה שמכתיבים את הקצב: נמצאים נון-סטופ ברשתות, חיים את האונליין ומנחיתים כל שבוע (!) כ-50 דגמים מקוריים והיסטריים באתר ובחנויות.

להיות Adika Girl זה עניין של אופי. הן לא נותנות לאף אחד ולשום דבר לעצור אותן מלטרוף את העולם, ובדרך לעשות את זה אין להן זמן לבזבז - הן רוצות את כל מה שהן צריכות במקום אחד, ולנו יש את זה:
השמלות שגורמות לכל הראשים להסתובב לכיוון הנכון, הקז׳ואל-אאוטפיטס הכי מעוררי קנאה, האקססוריז שמשדרגים *הכל* והגיפט-קארד שה-BFF's שלהן חולמות עליו.

ומה קורה כשהווי-פיי מתנתק? הן יכולות למצוא אותנו בכל אחת מ-11 החנויות שלנו, שנותנות לכל אחת תחושה שהיא הרגע נכנסה לתוך מסיבה סופר-צבעונית, ובמסיבה הזאת כל העיניים עליה.